Kvalita

Vyrobené
ručne v Európskej únii

Naša filozofia

Už viac ako 20 rokov vyvíjame a vyrábame spacie produkty so zameraním na komfort, hygienu a kvalitu. Prvoradá je pre nás práve kvalita použitých materiálov a ich precízne spracovanie s vysokým podielom ručnej práce. Nezanedbávame ani tie časti, ktoré sú pri bežnom užívaní produktov skryté (ako napríklad vnútorná strana poťahu matraca). Sme totiž presvedčení, že len z kvalitných detailov môže vzniknúť výnimočný celok. Synergia prírody a vedy je určujúcim faktorom pri vývoji našich produktov. Každý produkt, ktorý ponúkame naším zákazníkom sami aj testujeme. Len tak dokážeme zabezpečiť, že poskytujú tú správnu kombináciu komfortu, hygieny a kvality. Zákazníci tak potom vstávajú zrelaxovaní a plní energie. Môžeme s hrdosťou povedať, že naše spacie systémy a postele sú skutočne kompletným riešením pre dokonalý odpočinok, ktorý vám vydrží slúžiť dlhé roky. Ako dôkaz nášho tvrdenia poskytujeme na všetky naše výrobky nadštandardnú záruku 5 rokov. Pre elektromotory v polohovacích rámoch a LED osvetlenie v posteliach platí záruka našich dodávateľov 24 mesiacov.
Ivan Deák, Konateľ

Materiály

Používame výhradne materiály bez akýchkoľvek zdravotných rizík, s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Preto sú aj všetky naše výrobky navrhnuté a vyrobené len z ekologických materiálov tej najvyššej kvality tak, aby vytvorili čo najlepšie možné podmienky na regeneráciu ľudského tela počas spánku.

Masívne drevo

Lamely
Lamely použité v našich roštoch sú vyrobenú z toho najkvalitnejšieho bukového dreva, ktoré im prepožičia pružnosť a odolnosť.

100% bavlna

Kapsy nosníkov
Dostatočnú vzdušnosť, odolnosť a hygienu prepožičia roštom kvalitná látka vyrobená z ekologickej 100% nebielenej bavlny.

Eurofoam

Nosníky
Dostatočný komfort zabezpečuje vysokokvalitná pena rôznej tuhosti, ktorá poskytne správnu oporu naozaj každému telu.
Ak sa chcete dozvedieť viac o nami používaných materiáloch, môžete navštíviť stránky jednotlivých výrobcov, prípadne nás bez váhania kontaktujte.

Záleží nám na každom detaile

Naše produkty vyrábame ručne s láskou a citom pre každý jeden detail. Naši skúsení remeselníci prihliadajú na to, aby bol každý produkt vyrobený precízne a v najvyššej možnej kvalite. Pri kúpe našich spacích systémov alebo postelí si tak môžete byť istí, že budú spĺňať aj tie najvyššie štandardy.